Партнери

Головна Партнери

Практично завжди ми стикаємося з необхідністю працювати одночасно і відразу в декількох напрямках, паралельно вирішувати цілий вузол взаємопов'язаних завдань і проблем.

У деяких моментах ми залучаємо для консультацій фахівців з інших галузей.

Ми вдячні всім фахівцям і професіоналам, які брали участь в наших проектах, за чудову атмосферу взаєморозуміння і комфортного взаємодії.

Viber viber.com

Viber (укр. Вайбер) — VoIP-застосунок для дзвінків і обміну повідомленнями. Застосунок підв'язується до номера мобільного телефону, але не використовує мобільну мережу. Для здійснення дзвінків і обміну повідомленнями програма потребує інтернет-з'єднання. У месенджері можна створювати чат-боти та спільноти та здійснювати платежі.

«KYIVSTAR» kyivstar.ua

«Київстáр» — українська телекомунікаційна компанія, що надає послуги зв'язку та передачі даних на основі мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G в Україні. Лідер серед мобільних операторів в Україні за швидкістю мобільного інтернету 2021 року.

Vodafone vodafone.ua

Vodafone Україна — провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 3 кв. 2022 року перевищили 34 млрд грн.

«lifecell» lifecell.ua

«lifecell» »— українська телекомунікаційна компанія, третій за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні, заснований 24 січня 2005 року. Належить компанії Euroasia Telecommunications Holding BV, якою в свою чергу володіє турецький оператор Turkcell. Надає послуги у стандартах GSM, UMTS, LTE та LTE Advanced.

«Вчасно.Каса» kasa.vchasno.com.ua

«Вчасно.Каса» – програмний РРО для вашого бізнесуЗабудьте про касові апарати! Почніть швидко, легко та зручно видавати електронні чеки

«Ringostat» ringostat.com

«Вчасно.Каса» – програмний РРО для вашого бізнесуЗабудьте про касові апарати! Почніть швидко, легко та зручно видавати електронні чеки

«Имена» imena.ua

Український реєстратор доменних імен у всіх світових доменних зонах, а також українських доменів верхнього рівня .UA.

Консультування з питань захисту інтересів в мережі інтернет.

Визнаний лідер українського ринку інтернет-послуг. Обслуговує найбільшу кількість абонентів в Україні. За статистикою реєструє кожне третє доменне ім'я в Україні.

Форма для связи