Залишайтесь на звʼязку

Головна Контакти

Співпраця та контакти ➜

+38044 568 0089
+38093 667 0003

Системна діагностика ТМ, ідентифікація бренду, управління репутацією Проведення діагностики для визначення та корекції унікальних критеріїв, що описують відмінні особливості та відповідають на прості запитання «Чим продукт замовника відрізняється від пропонованого аналога конкурентів?», «Що саме приваблює споживачів?»

NOETIKOS пропонує свої інноваційні маркетингові ресурси та технології для переміщення частини бізнес-процесів в Інтернеті, розробки рекламних кампаній і програми лояльності для залучення користувачів.

Спільне рішення всього спектру завдань маркетингу, електронної комерції, промо та інформаційного супроводу в поєднанні з економічністю та ефективністю використання онлайн-продукту передбачає досягнення комерційних цілей і забезпечення результатів у максимально короткі терміни з високою точністю та чудовою якістю використання.

Особливістю підходу та відмінною рисою NOETIKOS можна назвати використання методів математичної статистики та моделювання, що дозволяє мінімізувати суб'єктивізм в оцінках та виявити об'єктивні характеристики тих чи інших процесів та явищ, зробити більш надійними маркетингові прогнози, поставити точне завдання перед розробниками.

Такий підхід показав свою спроможність особливо у кризовий та перехідний час із високою конкурентною активністю, коли стандартні шаблонні рішення вже не працюють.

Для вирішення подібних завдань NOETIKOS використовує широкий діапазон засобів, що включають: консультування та діагностику бренду; адаптацію бізнес-процесів та навчання персоналу; розробку, створення та впровадження мультимедійних продуктів та послуг.

NOETIKOS відкрито до діалогу з компаніями, зацікавлених у розширенні методів, засобів та способів впливу на думку споживачів.

Ми висловлюємо щиру подяку за вдумливе, уважне ставлення та розуміння суті наших пропозицій, принципів нашої роботи. З задоволенням включимося в роботу, якщо ви виважено і раціонально поставитеся до перспектив можливого співробітництва і ухвалите рішення про спільну взаємодію.

Ми охоче надамо вам всю необхідну та детальну інформацію про діапазон застосування тих методів та алгоритмів, які дозволяють нашим клієнтам вийти за рамки обмежень та реалізувати свої явні та приховані можливості на шляху досягнення своїх цілей, успіху та стійкого процвітання.

Приносимо вибачення за деяку надмірність викладу, але сподіватимемося, що кількість перейде в якість. Сподіваємося, вам не важко проінформувати нас про прийняте вами рішення.

ТОВ «НОЕТІКОС ГРУП»noetikos.com.ua

Спеціалізуэтьсяна створенны моделі компанії в інформаційному просторі на основі сплаву технологій brandmining і marcom з метою трансляції конкурентних переваг.

Працюємо з «25» листопада 2013 р.

Форма для связи